czwartek, 24 kwietnia 2014

Adam Nawałka


Cześć. Dziś przedstawię Wam autograf z wymiany. Podpis jest od trenera reprezentacji Polski w piłce nożnej- Adama Nawałki.
Wielu twierdzi, że nie mamy reprezentacji bo nie mamy piłkarzy. Według mnie jest inaczej. Nie mamy reprezentacji bo nie mamy trenera, który potrafi to wszystko poskładać. Dla porównania Leo Benhakker zrobił coś z niczego. Teoretycznie miał piłkarzy mniejszej klasy światowej, a potrafił pokonać wicemistrzów europy- Portugalię i awansować do ME. Takie są jednak Polskie realia. Lepiej zatrudnić trenera, który nie zarabia kokosów, bo więcej zostaje w kieszeni zarządu naszego kochanego PZPN-u.
Nie mam nic do Pana Nawałki, ale był przykład trenera Smudy, Zielińskiego czy Fornalika. Dlaczego nie możemy zatrudnić specjalisty zza granicy? Bariera językowa? To na pewno nie, ponieważ prawie wszyscy nasi reprezentanci grają za granicą.

15 komentarzy:

 1. gratuluję i zapraszam do mnie

  http://fikolynamacie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. masz racje nasi nic nie zrobią z reprezentacją , gratulacje

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje!
  Według mnie problemem jest to że piłkarze nie są z sobą zgrani. Podczas meczy towarzyskich na murawę wychodzą rezerwowi z ekstraklasy i I ligi :) Powinien byc jeden skład na wszystkie spotkania bo tak to jest bez sensu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję :D A co do trenera to masz rację. Źle kierują naszą reprezentacją. Piłkarze powinni być zgrani a jak mają to zrobić, gdy co meczu jest inny skład. Jak dla mnie to jest kompletnie bez sensu.

  OdpowiedzUsuń