sobota, 8 listopada 2014

Thomas Anders


Cześć. W mojej przedostatniej notce pisałem, że dostałem list na który czekałem równe 350 dni! Odpowiedź ta przyszła od Thomasa Andersa- wokalisty Modern Talking! Jeśli go nie kojarzycie to posłuchajcie piosenki, którą załączam poniżej, a na pewno Wam się przypomni jego głos. UWAGA: Przyciszcie komputer, aby Wasi rodzice nie przyszli do Waszego pokoju jak usłyszą co słuchacie, ponieważ to hit z ich młodości.
Autograf jest dla nie niesamowicie cenny, ponieważ o nim od dawna marzyłem. Co ciekawe jest to pierwszy podpis piosenkarza jaki zdobyłem, a list wysłany do Thomasa był moim pierwszym wysłanym za granicę. Fajnie, że wszystko zakończyło się sukcesem, a fakt, że czekałem 350 dni sprawia, że podpis cieszy mnie jeszcze bardziej i oczywiście jest to mój rekord czekania na autograf.
Chciałbym Wam pomóc jak zdobyć autograf, lecz już nie pamiętam. Wiem tylko, że napisałem na jakieś konto na facebooku i okazało się, że to strona fanclubu i podali oni adres do siebie, abym wysłał im list, a oni go przekażą. Jak widać słowa dotrzymali i wysłane przeze mnie zdjęcie zostało podpisane!


14 komentarzy: