czwartek, 19 lutego 2015

"Rafa" Benitez


Cześć. Dziś przedstawię Wam autograf od Rafaela Beniteza, którego na pewno znacie. Jest to żywa trenerska legenda Liverpoolu. Z tego podpisu bardzo się cieszę, a prośbę wysłałem na email, którego nie podaję, gdyż obiecałem to osobie od której go mam. Czekałem zaledwie 6 dni.


Ostatnio oskarżono mnie o oszustwo, podobnie jak Zuzię z bloga ZM Autographs. Powód? Ponieważ nie chcemy podać adresów. Zresztą sami przeczytajcie.


Zapewniam jednak, że Piotr Kozik to konto fikcyjne należące do dziewczyny lub chłopaka. Tego jeszcze do końca nie wiem. Śmieszy mnie jednak taki ból tyłka, który jest spowodowany nieudacznictwem tejże osoby. Pozdrawiam.

15 komentarzy:

 1. Gratuluję i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! ;)
  Do rzekomego kolekcjonera o imieniu Piotr (mam nadzieję, że to zobaczy) mam taką radę: Polecam najpierw zaznajomić się z zasadami gramatycznymi. Słownik Panie Piotrze, słownik, a dopiero potem piszemy post! ;-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie to ten "Piotr" sam się ośmiesza, po pierwsze niektórzy kolekcjonerzy, starają się sami znaleźć jakiś adres, który nie wiadomo czy zadziała i często długo poświęcają na to "kupę" czasu, dlatego wg mnie nie powinno się handlować adresami (mam na myśli sprzedawać je za pieniądze bo już kilka takich propozycji miałem), czy wymieniać się z pseuda kolekcjonerami, dla którego będzie to kolejny jakiś tam podpis w kolekcji a później znudzi się to jemu i będzie sprzedawał autografy za pewne kwoty. Na nie jednym blogu widziałem np. sprzedawany autograf Neymara którego cena wynosiła 50 zł, co ośmiesza nie tylko osobę która to wystawiła jak i hobby które jest dla wielu z Nas bardzo ważne.
  Dlatego warto zastanowić się Panie "Piotrze" (jeżeli to czytasz), dwa razy zanim napisze się taki post bo kolekcjonowanie autografów to nie tylko droga na łatwiznę, czasami wymaga poświęceń.

  No i oczywiście Gratuluje autografu Rafa zazdroszczę trochę bo to były trener Liverpoolu. YNWA :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Popieram Piotra

  OdpowiedzUsuń