piątek, 10 kwietnia 2015

Thiago Silva

Cześć, dziś przedstawię jeden z najcenniejszych podpisów w mojej kolekcji, a na pewno najcenniejszy jaki udało mi się zdobyć w tym roku. Tego zawodnika nie trzeba przedstawiać, Thiago Silva! Obok Davida Luiza jest on moim ulubionym środkowym obrońcom i niezmiernie się cieszę, że już oboje goszczą w moim albumie. Dalej nie mogę pogodzić się z faktem, że nie gra on w Barcelonie, lecz może i dobrze, bo gdyby tak było, to zapewne autografu nie udało by mi się zdobyć. Prośbę wraz z kopertą zwrotną i czterema zdjęciami wysłałem na adres prywatny do Paryża i po 15 dniach otrzymałem podpisane wszystkie moje zdjęcia, co mnie niezmiernie ucieszyło.
Przepraszam za błysk lampy na 3 fotce, lecz nie posiadam skanera i wszystkie zdjęcia robię telefonem, a ciemne mają to do siebie, że trudno je dobrze sfotografować, gdyż bardzo odbijają naturalne światło i dlatego też tylko to zdjęcie fotografowałem z lampą.
Zdjęcia numer 3 i 4 wędrują na wymianę, a co do adresu to podać go nie mogę jak i również postanowiłem już żadnych nie potwierdzać po ostatnich złych doświadczeniach.

18 komentarzy: