wtorek, 24 listopada 2015

THW KielFilip Jicha

 Dominik Klein
Dziś po raz kolejny przedstawiam autografy z samego szczytu piłki ręcznej.
THW Kiel! To jedna z najlepszych drużyn w Europie i całkowity hegemon w lidze niemieckiej.
Podpisy te podobnie jak i we wcześniejszych przypadkach otrzymałem od Marcina z Płocka, który po zakończeniu swojej przygody z autografami postanowił mi je podarować za co mu niezmiernie po raz kolejny dziękuję.

Tym razem oprócz grafów na karcie A4 są również podpisane zdjęcia, a do kogo dokładnie one należą i co dany zawodnik osiągnął dowiecie się poniżej.

Johan Sjostrand - były zawodnik Barcelony z którą wygrał Ligę Mistrzów. Reprezentant Szwecji. W żółto-niebieskich barwach rozegrał 90 spotkań i zdobył srebrny medal olimpijski.Aron Palmarsson - dwukrotny zwycięzca Ligi Mistrzów z THW Kiel. W reprezentacji Islandii rozegrał 92 spotkania rzucając w nich 343 bramki. Brązowy medalista Mistrzostw Europy.Christian Sprenger - dwukrotny zwycięzca Ligi Mistrzów z THW Kiel i Magdeburgiem. W reprezentacji Niemiec 86 występów i 185 bramek. Najlepszy prawoskrzydłowy Mistrzostw Europy 2012.Filip Jicha - obecny zawodnik Barcelony i jeden z najlepszych obecnie szczypiornistów. Zwycięzca Ligi Mistrzów. W reprezentacji Czech rozegrał 155 spotkań i zdobył w nich 855 bramek.
Dwukrotny król strzelców Ligi Mistrzów, MVP Mistrzostw Europy 2010 i najlepszy lewy rozgrywający, jak i król strzelców tej imprezy. W tym samym roku wybrany najlepszym piłkarzem ręcznym na świecie.
Gudjon Valur Sigurdsson - obecny zawodnik Barcelony z którą rok temu zwyciężył w Lidze Mistrzów. Prawdziwa legenda islandzkiej piłki ręcznej. W reprezentacji rozegrał 313 spotkań i zdobył, uwaga...1660 bramek! Brązowy medalista Mistrzostw Europy i srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich.Andreas Palicka - dwukrotny zwycięzca Ligi Mistrzów. Bramkarz reprezentacji Szwecji w której to barwach rozegrał 53 spotkania.Dominik Klein - W Lidze Mistrzów zwyciężał dwukrotnie. W reprezentacji Niemiec rozegrał 187 spotkań rzucając 370 bramek. Mistrz Świata z 2007 roku.Rene Toft Hansen - jeden z najbardziej rozpoznawalnych szczypiornistów reprezentacji Danii. W czerwono-białych barwach rozegrał 100 spotkań i zdobył 158 goli. Mistrz Europy z 2012 roku i srebrny medalista z roku 2014. Ma na swoim koncie również dwa srebrne medale Mistrzostw Świata.Wael Jallouz - reprezentant Tunezji, która potentatem w piłce ręcznej nie jest, więc możliwości odniesienia sukcesów reprezentacyjnych ma ograniczone. Rozegrał w niej dotychczas jednak 75 spotkań zdobywając 171 bramek. Obecnie zawodnik Barcelony.Niclas Ekberg - W reprezentacji Szwecji rozegrał 108 meczy zdobywając w nich 445 bramek. Srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z 2012 roku i król strzelców tejże imprezy.Rasmus Lauge Schmidt - reprezentant Danii. W 70 występach zdobył 118 bramek. Mistrz Europy z 2012 roku i dwukrotny srebrny medalista Mistrzostw Świata.Christian Zeitz - jedna z największych legend reprezentacji Niemiec w której rozegrał 166 spotkań i zdobył 458 bramek. Srebrny medalista Igrzysk Europy, Mistrz i Wicemistrz Świata, Mistrz i Wicemistrz Europy. Wygrywał również Ligę Mistrzów.


Jak sami widzicie zawodnicy Ci mają niesamowite osiągnięcia, a mi dodatkową radość sprawia fakt, że kilku z nich było lub jest zawodnikami Barcelony.

Niestety nie potrafię zidentyfikować autografu numer 9., więc jeśli tylko wiecie do kogo on może należeć, to proszę o kontakt.

14 komentarzy:

 1. Gratulacje ! :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2015/11/10-krzysztof-biegun.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdeczne gratulacje! :D

  Zapraszamy na nowy wpis:
  http://siwat-agrafek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! :)
  Zapraszam do mnie: http://autografykacpraa.blogspot.com/
  Dodajemy nawzajem? ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :)
  Zapraszam do mnie :))
  http://autografy-dawida123.blogspot.com/
  Czy mógłbyś dodać mój blog do polecanych bo ja twój dodałem ? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń