piątek, 4 grudnia 2015

Bartosz Jurecki i Arkadiusz Miszka


Jak zapewne wiecie jestem wielkim fanem piłki ręcznej, a autografów związanych z tą dyscypliną mam w swojej kolekcji ponad 250 - większość zebrana osobiście na meczach PGNiG Superligi.
Kilkakrotnie podpisywałem zdjęcia VIVE Kielce, Wisły Płock, więc mam prawie wszystkie autografy naszych reprezentantów...prawie, gdyż nigdy nie miałem okazji spotkać Bartosza Jureckiego. 
Jego podpis był moim marzeniem, które było bardzo bliskie spełnienia po tym jak okazało się, że "Shrek" od sezonu 2015/2016 będzie występował w Chrobrym Głogów.
I tak oto nadszedł dzień w którym Chrobry przyjechało do Mielca na mecz. Jako, że mam przepustkę dziennikarską bez problemu podszedłem pod szatnie, a pod nimi stał nie kto inny jak właśnie brat Michała.
Do meczu było jeszcze sporo czasu, więc poprosiłem o podpisanie zdjęć. Kołowy reprezentacji Polski z uśmiechem na ustach zgodził się i stwierdził, że zdjęcia bardzo mu się podobają, a najlepsze jest to w koszulce jego byłego klubu, czyli Magdeburga. 
Bartek mimo tak wielkiej sławy jest niesamowicie pozytywnym facetem, który porozmawiał, bardzo dokładnie i starannie podpisał zdjęcia, a na koniec z chęcią stanął do wspólnego zdjęcia.

Z tego wszystkiego prawie zapomniałbym, że do podpisania miałem jeszcze jedną fotkę. Był na niej Arkadiusz Miszka - były reprezentant naszego kraju. O dziwo jemu zdjęcie również się spodobało (czyżbym miał aż taki dobry gust...) i on również z uśmiechem na twarzy postanowił powiększyć moją kolekcję o swój podpis.

Autografy Bartka są dla mnie niesamowicie cenne i trudno będzie mi je wymienić, lecz jeśli ktoś złoży fajną ofertę będę wstanie przystać na pozbycie się zdjęcia nr. 2.
Znacznie łatwiej będzie Wam jednak przekonać mnie na wymianę autografu Bartka znajdującego się w zakładce wymiana. Niespodziewanie kilka dni przed osobistym zbieraniem takowy podpis dostałem od kolegi, więc piszcie śmiało.

13 komentarzy: