piątek, 11 grudnia 2015

KS Azoty Puławy

 Jakub Krupa

 Rafał Przybylski

 Przemysław Krajewski

 Piotr Masłowski

 Robert Orzechowski

 Nicola Prce

 Nicola Prce

 Leos Petrovsky


 W środę do Mielca na mecz z "moją" Stalą Mielec przyjechała trzecia siła naszej ligi - Azoty Puławy. Była to więc świetna okazja, aby powiększyć swoją kolekcję szczypiorniaka.
Ze wszystkich autografów jakie widzicie, w swoim zbiorze nie miałem tylko podpisów Jakuba Krupy, Rafała Przybylskiego i Leosa Petrovskiego.
Poniżej w skrócie postaram się przybliżyć Wam sylwetki wszystkich zawodników, którzy podpisali się na moich fotkach.

Jakub Kupa - reprezentant Czech i były zawodnik grającego w Lidze Mistrzów Tatrana Presov

Rafał Przybylski - obecny reprezentant Polski

Przemysław Krajewski - nie trzeba go chyba przedstawiać. Podstawowy zawodnik naszej reprezentacji w której to barwach rozegrał 48 spotkań i zdobył 67 bramek. Brązowy medalista Mistrzostw Świata w Katarze.

Piotr Masłowski - również reprezentant naszego kraju, choć w reprezentacji Michaela Bieglera nie odgrywa aż tak ważnej roli jak jego klubowy kolega - Przemek Krajewski. Piotrek w koszulce z orłem na piersi rozegrał jak dotąd 17 meczy i zdobył 16 bramek. Brązowy medalista Mistrzostw Świata w Katarze.

Robert Orzechowski - od wielu lat w reprezentacji Polski. W biało-czerwonych barwach wystąpił już 70 razy i zdobył 110 bramek. Brązowy medalista Mistrzostw Świata w Katarze.

Nicola Prce - jeden z najlepszych strzelców naszej ligi. Gwiazda reprezentacji Bośni i Hercegowiny w której rozegrał 73 spotkania i zdobył 251 bramek

Leos Petrovsky - reprezentant kadry Czech z którą wystąpił na Mistrzostwach Świata w KatarzeCiekawostka!
Po Mistrzostwach Świata w Katarze Przemek Krajewski chyba zaczął odczuwać popularność, ponieważ...zmienił wygląd swojego autografu!
Zmiana wizualna znacząco na plus, a po drugie świadczy to chyba o tym, że nasz skrzydłowy myśli o kibicach, bo to przecież im podpisuje się na koszulkach, zdjęciach itp.

A oto autograf, który zdobyłem ponad rok temu, jak i ten zebrany w środę.

12 komentarzy: