wtorek, 12 stycznia 2016

Reprezentacja Polski w siatkówce

 
 Bartosz Kurek

 Karol Kłos

 Mateusz Mika

Grzegorz Bociek

 Marcin Możdżonek

 Grzegorz Łomacz

 Mateusz Bieniek

 Fabian Drzyzga

 Rafał Buszek

 Paweł Zatorski

 Michał Kubiak


   Tak to oni! Nasi bohaterowie, którzy w niedzielę doprowadzili większą część narodu polskiego do eksplozji radości, ale i wielkich nerwów. Każdy z nas w ten dzień mógł zacytować klasyka - "Helena mam zawał!"

Najważniejsze jednak, że nadal mamy szansę na Olimpiadę, a turniej w Rio powinien nam dać to, czego tak bardzo pragniemy. 
Te Igrzyska nas nie chcą, wszystko staje przeciwko nam, lecz jak widać, to nie przeszkadza naszym chłopakom, którzy walczą i dążą do tego, aby zagrać w Rio, a wygrana z Niemcami i to w Berlinie na pewno napawa dumą każdego Polaka. Nawet tego, co na siatkówce zna się tyle, co ja na balecie.

Wracając jednak do autografów, to zostały one zebrane przez mojego kolegę w szczególnym czasie, gdyż biało-czerwoni podpisywali te zdjęcia...2 dni przed wylotem do Niemiec na turniej kwalifikacyjny podczas zgrupowania w Spale, więc w przenośni można powiedzieć, że marker nawet jeszcze dobrze nie wysechł, a list przyszedł do mnie w pierwszy dzień turnieju kiedy to ograliśmy Serbów 3:1.

Jak widzicie brakuje kilku zawodników, jak np. Wojciecha Żalińskiego, Damiana Wojtaszaka i Andrzeja Wrony, który ostatnio gasi "przyjaciela" narodu polskiego - Spirydonowa niczym strażak ogień.  Nie posiadam również autografu Stephana Antigi, lecz będę dążył do tego aby uzupełnić swoją kolekcję siatkówki, która niestety nie jest zbyt bogata i powiem szczerze, że to trochę wstyd, biorąc pod uwagę, że mieszkam 45 km od Rzeszowa, gdzie gra jedna z najlepszych drużyn świata, czyli Asseco Resovia, lecz obiecuję poprawę i właśnie już mam przygotowane do wywołania zdjęcia Mistrzów Polski, więc tylko kwestią czasu będzie jak wybiorę się na trening czerwono-białych. Muszę się tylko dowiedzieć w jakich godzinach się one odbywają i zaczynam działać. Jeśli ktoś z Was posiada takie informację lub zbierał kiedyś autografy Resovii, to proszę o kontakt, gdyż każda pomoc będzie bardzo cenna. 
Mój adres email to   dudit13@wp.pl

#RoadToRio

15 komentarzy:

 1. Gratuluję :)
  http://autografy-dawida123.blogspot.com/2016/01/52-ukasz-kawaller.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję :)
  http://autografyipamiatkisportowe.blogspot.com/2016/01/charlotte-leys.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje !
  http://jackautographspl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. https://twitter.com/Kat_Zieba co do treningów dobrym źródłem jest ten link :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/01/18-peter-prevc.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Woow! *O* Serdecznie gratulujemy! ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. wielkie gratulacje! tylko polscy sportowcy potrafią dostarczać nam takich emocji:)

  OdpowiedzUsuń