poniedziałek, 25 kwietnia 2016

Piotr Przybecki i Jakub Łucak

Ci dwaj panowie już na moim blogu gościli, aczkolwiek Śląsk Wrocław przyjechał do Mielca na mecz po raz drugi w tym sezonie, tym razem na play-outy, a ja w zanadrzu miałem nowe zdjęcia, wiec czemu by nie skorzystać jeśli jest okazja?

Kubę zapewne znacie z występów w reprezentacji. Obecnie jest on zawodnikiem drużyny VIVE Tauron Kielce przebywającym na wypożyczeniu właśnie we Wrocławiu.

Piotr Przybecki jest zaś trenerem "Wojskowych", a od następnego sezonu tę funkcję będzie już pełnił w Wiśle Płock. Udało mi się z nim nawet chwilę o tym porozmawiać i po jego wypowiedziach widać było, że jest bardzo podekscytowany nowym wyzwaniem, a ja oczywiście trzymam za niego kciuki, aby wiodło mu się tam jak najlepiej. O jego potencjale najlepiej może świadczyć fakt, że to własnie on obok Tałanta Dujszebajewa był głównym kandydatem do objęcia sterów w polskiej reprezentacji.
Jako zawodnik w kadrze rozegrał 131 spotkań i rzucił w nich 372 bramki. Karierę klubową związał głównie z Bundesligą, czyli najlepszą ligą świata, gdzie wystąpił w ponad 400 spotkaniach. W barwach THW Kiel został nawet mistrzem Niemiec.

Wraz z tą notką postanowiłem się przełamać, gdyż nigdy nie publikowałem swoich fotografii z zawodnikami, gdyż po prostu nie lubię oglądać siebie na zdjęciach. Czas, więc zrobić wyjątek, gdyż Kuba Łucak to jeden z moich ulubionych, polskich szczypiornistów.

Zapraszam do zakładki wymiana, gdzie znajdziecie podpisy Kuby Łucaka i Piotra Przybeckiego na nieco innych fotkach.

12 komentarzy:

 1. Gratulacje ! :D
  Zapraszam do mnie

  autografyrafalaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję, zapraszam na wywiad :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/04/wszystko-zaczeo-sie-w-predazzo-wywiad-z.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratki ! :)
  http://jackautographspl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje
  Zapraszam do siebie
  http://autografygrzegorza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń