niedziela, 17 kwietnia 2016

Pogoń Szczecin

 Rafał Biały

 Antoni Parecki

 Edin Tatar

 Adam Morawski

Adam Morawski

 Łukasz Gierak

 Wojciech Jedziniak

Wojciech Jedziniak

 Kiril Kniazeu

 Kiril Kniazeu

Kiril Kniazeu

Patryk Walczak

 Patryk Walczak

 Patryk Walczak

 Michal Bruna

Mateusz Zaremba

Dawid Krysiak

Pogoń Szczecin do Mielca w ostatnim czasie przyjeżdżała dosyć często. Najpierw na mecz ligowy w fazie zasadniczej i mecz pucharu Polski rozgrywany dzień później. Następnie ponownie przebyli całą Polskę, aby stawić się na Podkarpaciu z celem wygrania meczu w fazie play-out, co nie udało się poprzednio, gdyż dwukrotnie lepsi okazywali się gospodarze. Tym razem cel swój zrealizowali.

Wracając jednak do autografów, to zbierałem je łącznie na wszystkich trzech meczach, a na pewno było warto, gdyż w drużynie "Portowców" występują byli reprezentanci Polski, Czech oraz obecni Białorusi i Polski.

Rafał Biały - były trener Pogoni Szczecin i jej jeden z głównych udziałowców, do Mielca przyjechał jednorazowo na wspomniane wcześniej dwa mecze w zastępstwie za Antoniego Pareckiego, który przebywał w tym czasie na zgrupowaniu reprezentacji Polski kobiet jako drugi trener.

Antoni Parecki - sporą część kariery spędził w Danii. Obecnie jest drugim trenerem reprezentacji Polski kobiet.

Edin Tatar - w 2012 roku grał w Lidze Mistrzów z RK Bosna Sarajewo. Następnie przeniósł się do ligi katarskiej, by wrócić do rodzimej ligi. Od tego roku występuje w Pogoni i już na początku sezonu został bohaterem zremisowanego meczu z drużyną VIVE Tauron Kielce.

Adam Morawski - bramkarz Orlen Wisły Płock, który w Szczecinie przebywa na zasadzie wypożyczenia. Ma już za sobą występy w kadrze narodowej, których w przyszłości będzie zapewne o wiele więcej.

Łukasz Gierak - kilka dni temu reprezentacja Polski wywalczyła awans na Igrzyska w RIO, a Łukasz był jednym z zawodników, którzy tego dokonali. Od następnego sezonu zostanie zawodnikiem Azotów Puławy.

Wojciech Jedziniak - dotychczas ma na swoim koncie tylko występy w kadrze B.

Kiril Kniazeu - obecny reprezentant Białorusi, w której to kadrze występuje świetnie znany Siarhiej Rutenka.

Patryk Walczak - przyszłość polskiej reprezentacji. Młody o bardzo dobrych warunkach fizycznych. Od następnego sezonu zostanie zawodnikiem VIVE Tauronu Kielce.

Michal Bruna - Były reprezentant Czech. W kadrze rozegrał 66 spotkań i rzucił w nich 159 bramek. Ma za sobą występy w najlepszej lidze świata, czyli niemieckiej Bundeslidze.

Mateusz Zaremba - były zawodnik VIVE Targów Kielce oraz były reprezentant naszego kraju. W kadrze jednak bez większych sukcesów.

Dawid Krysiak - również wróży mu się wielka przyszłość. Ma zaledwie 19 lat, czyli jest rok starszy ode mnie, a już w lidze zdarzają mu się mecze w których rzuca ponad 10 bramek.

Kilka zdjęć jak np. Wojtka Jedziniaka, Patryka Walczaka, Kirila Kniazeu, Łukasza Gieraka i Adama Morawskiego wędruje na wymianę, więc serdecznie zapraszam do zakładki o tej własnie nazwie.

13 komentarzy:

 1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2016/04/68-oktawia-nowacka.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje
  http://autografywiktorii.blogspot.com/2016/04/35-adam-hrycaniuk.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratki ! :)
  http://jackautographspl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję :)
  http://autografy-dawida123.blogspot.com/2016/04/60-richard-freitag-plastron.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratki :D
  W wolnej chwili zapraszam do siebie :
  http://autografygrzegorza.blogspot.com/2016/04/grzegorz-krychowiak.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję, naprawdę imponująca kolekcja :)
  Zapraszam do obserwowania mojego bloga:
  http://damianoautographs.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń