środa, 18 maja 2016

Celtic, Rosenborg, Siena

 Alexander Lund Hansen

Rade Prica

 Mohammed-Awal Issach

 Tore Reginiussen

 Simone Bonomi

Mikael Lustig

Nigdy nie zbieram autografów na kartkach, gdyż takie są dla mnie bezwartościowe. Ostatnio nawet podczas spotkania z Maciejem Szczęsnym zrobiłem sobie tylko wspólne zdjęcie, a z powodu braku wywołanej fotki podpisu nie wziąłem.

Kilka dni temu dopiąłem wymianę, gdzie głównym jej bohaterem był zawodnik Barcelony, grający w "Dumie Katalonii" w latach 90-tych. 
Nie chcę jeszcze zdradzać o kim mowa, aczkolwiek na pewno w swoim czasie dowiecie się o kogo chodzi poprzez odpowiednią notkę na blogu. 

Gdy list z wymiany do mnie doszedł w środku były dołączone gratisy, czyli autografy zawodników Celticu, Rosenborga i Sieny, które widzicie powyżej.
Ich autorami są:

Alexander Lund Hansen - norweski bramkarz, który w barwach Rosenborga rozegrał dotychczas 60 spotkań.

Rade Prica - szwedzki piłkarz, który w reprezentacji "Trzech Koron" wystąpił 14 razy i zdobył w nich dwie bramki. Były zawodnik min. Rosenborga i angielskiego Sunderlandu.

Mohammed-Awal Issach - były zawodnik Rosenborga, gdzie rozegrał 24 spotkania.

Tore Reginiussen - reprezentant Norwegii, w której to barwach rozegrał dotychczas 20 spotkań i zdobył dwie bramki. Obecnie piłkarz Rosenborga, a dawniej min. włoskiego Lecce i niemieckiego Schalke.

Simone Bonomi - były już młodzieżowy reprezentant Włoch. Przez całą swoja karierę występował w rodzimym kraju, a przez ten czas był zawodnikiem aż 12 klubów, min. Sieny, Chievo, Verony, Bari, Perugi, jak i Napoli.

Mikael Lustig - były zawodnik Rosenborga, a obecnie piłkarz Celticu Glasgow, czterokrotny mistrz Szkocji. W reprezentacji Szwecji rozegrał dotychczas 50 spotkań i zdobył w nich 2 bramki. Występował na boiskach Polski i Ukrainy podczas EURO 2012.

Jak już mówiłem autografy na kartkach nie są dla mnie zbyt cenne, wiec jeśli jest jakiś chętny, to jestem wstanie je wymienić.

11 komentarzy:

 1. Gratuluje!!
  https://autografywiktorii.blogspot.com/2016/05/44-kamil-sylwestrzak.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje!
  http://autografymartynyautografy.blogspot.com/2016/05/31-stefan-kraft.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2016/05/82-kabaret-otto.html

  OdpowiedzUsuń
 4. To ja w sumie nie wiem. Gratulować czy nie ? ;P

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratki ! :)
  http://jackautographspl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń