sobota, 11 czerwca 2016

Maciej Żurawski


Odkąd zacząłem zbierać autografy zawsze chciałem mieć w swojej kolekcji podpisy od Macieja Żurawskiego. Mojego planu długo nie mogłem wdrążyć w życie, lecz w końcu się udało, a stało się to podczas turnieju charytatywnego w Mielcu na rzecz poszkodowanych w wypadku w Werynii, gdzie Pan Maciej miał wystąpić w drużynie znanego komentatora - Mateusza Borka.

Pod stadionem zjawiłem się sporo czasu przed rozpoczęciem pierwszego meczu. 
Z minuty na minutę przyjeżdżało coraz to więcej zawodników, lecz byli to głownie piłkarze Stali Mielec oraz Wólczanki Wólki Pełkińskiej, których spotkanie zaplanowane było na samym początku.
Po pewnym czasie swoją obecność na moich zdjęciach zaczęli potwierdzać coraz to bardziej znani zawodnicy, aż w końcu zauważyłem, że w moim kierunku idzie Radosław Gilewicz oraz oczywiście Maciej Żurawski.
O podpisanie zdjęć oraz zrobienie wspólnych fotek poprosiłem  ich obu, a notkę z grafami Pana Radka macie-----> tutaj.

Były napastnik Celticu oraz 72-krotny reprezentant Polski oczywiście nie odmówił, lecz nie zrobił tego z jakimś wielkim entuzjazmem, czy też uśmiechem na ustach. Można było wyczuć, że bardziej traktuje to jako obowiązek, który po prostu trzeba "odbębnić."
Nie ma się jednak czym przejmować, gdyż mój cel po dwóch latach kolekcjonowania w końcu został zrealizowany!

Nie posiadam już oficjalnej karty Pumy, aczkolwiek na wymianę nadal są zdjęcia kolejno o numerach 1 oraz 4, więc piszcie śmiało!

10 komentarzy:

 1. Gratulacje ;)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/06/37-jurij-tepes.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! :)
  http://autografymichala.blogspot.com/2016/06/andreas-kofler-1.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje!
  http://ola-zbiera-autografy.blogspot.com/2016/06/40-bohdan-smolen.html

  OdpowiedzUsuń
 4. a za zdjęcie w koszulce Celticu zamienisz się

  OdpowiedzUsuń