sobota, 20 sierpnia 2016

Górnik Zabrze

 Mariusz Jurasik

 Mateusz Kornecki

 Sebastian Kicki

 Martin Galia

 Adrian Niedośpiał

 Bartłomiej Tomczak

 Rafał Gliński

 Rafał Gliński

 Rafał Gliński

 Andrzej Kryński

 Maciej Ścigaj

 Iso Sluijters
W dniach 12-13 sierpnia w Mielcu rozegrany został Memoriał im. Antoniego Weryńśkiego w piłkę ręczną z międzynarodową obsadą.
Oprócz gospodarza - Stali Mielec, uczestnika Final Four Pucharu Polski na Podkarpacie przyjechali: Tatran Presov - Mistrz Słowacji i uczestnik Ligi Mistrzów, ZTR Zaporoże - Wicemistrz Ukrainy, uczestnik Pucharu EHF oraz z rodzimego podwórka - Górnik Zabrze - brązowy medalista Final Four Pucharu Polski i uczestnik Pucharu EHF.Dziś prezentuję autografy tych ostatnich. 
Trenerem zabrzan jest legenda polskiego szczypiorniaka - Mariusz Jurasik. W zespole Górnik również ma świetnych graczy, min. Martina Galię - reprezentanta Czech, Bartłomieja Tomczaka - byłego zawodnika VIVE i reprezentanta naszego kraju, reprezentanta Holandii - Iso Sluijtersa, czy też Rafała Glińskiego, którego też zapewne znacie z występów w naszej kadrze. 
Nie tak dawno był on jeszcze kapitanem Stali, a po jego odejściu udało mi się zdobyć koszulkę, którą możecie zobaczyć klikając -----> tutaj.

W Zabrzu gra jeszcze jeden były zawodnik "Czeczeńców", a mianowicie Michał Adamuszek, którego "meczówkę" również udało mi się pozyskać po jego odejściu, w związku z czym podpisał mi ją dopiero teraz, co zresztą widzicie powyżej.

W zakładce wymiana znajdziecie podpisy od Mateusza Korneckiego, Mariusza Jurasika i Rafała Glińskiego, więc zapraszam.

Z niektórymi zawodnikami, w tym z drugim trenerem Zaporoża Oleksandrem Ryezanovem - Mistrzem Olimpijskim z Montrealu zrobiłem sobie zdjęcia, które możecie zobaczyć w nowo utworzonej zakładce -----> "O mnie".

9 komentarzy:

 1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2016/08/122-florent-manaudou.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdeczne gratulacje! :) zapraszam na nowy post ;)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/08/44-kenneth-gangnes.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :) niezłe zbiory :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :)
  http://ski-jumping-polska.blogspot.com/2016/08/83-vojtech-stursa.html

  OdpowiedzUsuń