wtorek, 9 sierpnia 2016

Sandecja Nowy Sącz

 Radosław Mroczkowski

 Janusz Świerad

 Grzegorz Baran

 Wojciech Trochim

 Sebastian Leszczak

 Bartłomiej Dudzic

 Michal Piter-Bućko

 Maciej Małkowski

 Mateusz Bartków

 Bartłomiej Kasprzak

 Dawid Janczyk

Dawid Janczyk

 Dawid Janczyk

 Dawid Janczyk

 Dawid JanczykJak wiemy nasza rodzima Ekstrakalsa to najlepsza liga świata. 1 liga nie zajmuje już jednak w naszych sercach tyle miejsca, lecz gra w niej wielu piłkarzy z przeszłością w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Jako, że od tego sezonu "moja" Stal Mielec występuje na poziomie pierwszoligowym postanowiłem, że będę starał się zbierać podpisy zawodników, którzy nie tak dawno...a niektórzy dawno mieli zaszczyt biegać po boiskach "królowej polskiego futbolu".

Na pierwszy ogień idzie Sandecja Nowy Sącz.
Jako, że zespół ten do Mielca ma bardzo blisko wątpiłem, czy zjawi on się w hotelu dzień przed meczem. Niestety moje obawy potwierdziły się, w związku z czym jedyna szansa podpisania zdjęć pojawiła się tylko i wyłącznie po meczu, co niestety nie zawsze się udaję ze względu na ochronę i strzeżony parking. Ponownie jednak z pomocą przyszła niezamknięta furtka o której mało kto wiedział.

Jako pierwszy na horyzoncie pojawił się trener Radosław Mroczkowski, a następnie Janusz Świerad, którego zdjęcie z bujną czupryną (obecnie ma fryzurę "na Pazdana") zrobiło w drużynie największą furorę.
Minęło trochę czasu aż ze stadionu zaczęli wychodzić zawodnicy, lecz w końcu się ich doczekałem w tym tego, na którego najbardziej czekałem czyli Dawida Janczyka. 
Chłopaki bez problemu złożyli swoje podpisy i chętnie rozmawiali nie tylko o zremisowanym 0:0 meczu. Gdy już na wszystkich zdjęciach znalazł się marker podszedł do mnie kierownik drużyny i kierowca z pytaniem, czy nie wytłumaczyłbym im jak dojechać do restauracji w której mają kolację. Intencje miałem dobre, lecz niestety trasa była zbyt zawiła i pozostało jedno wyjście...zaproponowano mi, czy abym nie chciał wsiąść do autokaru i robić za nawigację. Oczywiście nie odmówiłem, a po dotarciu na miejsce skorzystałem z okazji i w lokalu przy dobrym świetle zrobiłem sobie jeszcze zdjęcie z byłym zawodnikiem CSKA Moskwa - Dawidem Janczykiem.

Na wymianę wędrują prawie wszystkie fotki Dawida z wyjątkiem tej pierwszej oraz kart Korony, które już znajdują się w kolekcji kolegi, który de facto przesłał mi je puste z prośbą o ich podpisanie, co jak widać udało się.

Kolejnym pierwszoligowcem, który zjawi się w Mielcu będzie MKS Kluczbork, gdzie jest o wiele mniej byłych zawodników ekstraklasy, lecz z okazji na pewno i tak skorzystam, gdyż zdjęcia czekają wywołane na biurku.

14 komentarzy:

 1. Gratulacje! ;) Zapraszam na relację :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/08/relacja-z-memoriau-olimpijczykow-w.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :)
  http://ski-jumping-polska.blogspot.com/2016/08/82-lukas-muller.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! Zapraszam do mnie :D
  U mnie Adrian Rakowski http://timok-grafy.blogspot.com/2016/08/autograf-adriana-rakowskiego.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wielkie gratulacje!
  Zapraszam na relacje:
  http://autografymartynyautografy.blogspot.com/2016/08/relacja-z-lgp-w-wisle-2016-konkurs.html

  OdpowiedzUsuń