poniedziałek, 1 sierpnia 2016

Wisła Płock

 Marcin Kaczmarek

 Sławomir Rafałowicz

Bartosz Kaniecki

 Bartłomiej Sielewski

Vitalii Hemeha

 Cezary Stefańczyk

 Piotr Mroziński

 Damian Piotrowski

 Emil Drozdowicz

 Tomislav Bozić

 Piotr Wlazło

 Jakub Łukowski

 Dominik Kun

 Mikołaj Lebedyński

 Giorgi Marebashvili

 Kamil Sylwestrzak

 Kamil Sylwestrzak

 Siergiej Krivets

Siergiej Krivets

O meczu Pucharu Polski pomiędzy Stalą Mielec i ekstraklasową Wisłą Płock zapewne już słyszeliście, gdyż wynik tego spotkania był głośno komentowany w ogólnopolskich mediach sportowych, gdyż beniaminek pierwszej ligi sensacyjnie pokonał "Nafciarzy" 4:3!
Co Ciekawe po pierwszym kwadransie, to ekipa z województwa mazowieckiego prowadziła 2:0, lecz do przerwy było już 2:2.
W drugiej odsłonie Stal objęła prowadzenie 3:2, lecz w końcówce Wisła wyrównała, by w ostatniej akcji meczu Stal strzeliła zwycięską bramkę na 4:3!
Lepszego scenariusza nie napisałby nawet Hitchcock...

Wróćmy jednak do autografów. Zdjęcia całego zespołu wywołałem już dawno i tylko czekałem, aż nadejdzie dzień meczu (środa), aby móc udać się do hotelu.
Plany jednak zmieniły się, gdyż wieczorem we wtorek trochę mi się w domu nudziło i postanowiłem przejść się w miejsce zakwaterowania "Wiślaków".
Autobusu jednak nie było. Okazało się, że powodem był wieczorny trening jaki beniaminek ekstraklasy odbywał na płycie stadionu w Mielcu, więc pozostało mi tylko czekać. Przy okazji wolnego czasu na internecie znalazłem informację, że trener Kaczmarek do mielca zabrał raptem...16 piłkarzy, ekonomicznie, nie ma co...

Po pewnym czasie na horyzoncie pojawił się autobus, którego obklejenie nie pozostawiało wątpliwości jakich pasażerów wiezie.
Rzecz jasna nie byłem wstanie od razu podpisać wszystkich zdjęć, lecz nadrobiłem to 20 minut później, gdy zawodnicy schodzili na kolację.
Najbardziej zależało mi na podpisach Dominika Furmana i Siergieja Krivetsa, który jeszcze nie tak dawno był czołową postacią Lecha Poznań, tego Lecha, który odnosił sukcesy w Pucharze UEFA, więc nie mogłem odmówić sobie z nim zdjęcia. Co do Dominika to niestety odmówiłem, gdyż...były gracz Legii do Mielca nie przyjechał.

Wszyscy zawodnicy, jak i trenerzy byli bardzo mili i widać było, że w drużynie panuje fajna atmosfera, a najbardziej cieszy mnie chyba fakt, iż kierownik drużyny - Pan Piotrek Soczewka zgodził się wziąć ze sobą zdjęcia zawodników których nie było, aby podpisali się na nich podczas jednego z treningów, wiec teraz tylko trzeba codziennie sprawdzać skrzynkę...co i tak zresztą robię.

W zakładce wymiana znajdziecie podpisy Emila Drozdowicza, Tomislava Bozicia oraz Kamila Sylwestrzaka, więc zapraszam.

11 komentarzy:

 1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2016/07/115-magorzata-niemirska.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulację :)
  Zapraszam na :http://autografymoje.blogspot.com/
  Mnóstwo Autografów na Wymianę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :) Zapraszam do siebie: http://ola-zbiera-autografy.blogspot.com/2016/08/69-zy-ania-wyszkonii.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Graulacje :) i oby zdjęcia wróciły podpisane :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń