czwartek, 8 września 2016

Drutex-Bytovia Bytów

 Tomasz Kafarski

 Przemysław Norko

 Gerard Bieszczad

 Michał Szromik

 Mario Cieślik

 Omar Monterde

 Wojciech Wilczyński

 Robert Mandrysz

 Jakub Bąk

 Sebastian Kamiński

 Kamil Wacławczyk

 Janusz Surdykowski

 Krzysztof Bąk

 Krzysztof Bąk

 Jakub Serafin

 Mateusz Klichowicz

 Michał Rzuchowski

 Martin Cseh

 Alen Ploj

 Michał Efir

Michał Efir

Drutex-Bytovia Bytów to kolejna drużyna, która zjawiła się w moim mieście, czyli w Mielcu na ligowym meczu. Ja ponownie niczym "typowy Janusz" pojechałem do hotelu zebrać podpisy tylko od tych zawodników, którzy występowali w ekstraklasie lub też innych ligach najwyższego szczebla w danym kraju.

Gdy jednak zjawiłem się w hotelu w którym zawsze stacjonują drużyny przyjezdne, okazało się, że tym razem nie miałem szczęścia, gdyż po Bytovi nie było ani śladu.
Na początku pomyślałem, że może przyjeżdżają w dzień meczu, lecz po chwili refleksji stwierdziłem, że jest to niemożliwe biorąc pod uwagę drogę jaką mają do przebycia.
Po kontakcie z jedną z osób pracujących w mieleckim klubie potwierdziło się, to co przypuszczałem, czyli pobyt Drutexu w innym hotelu, niestety trochę oddalonym, aczkolwiek po 15 minutach byłem na miejscu.
Synchronizacja z drużyną była bardzo dokładna, gdyż akurat w momencie próby wejścia do hotelu odwróciłem się i zobaczyłem, że podopieczni Tomasza Kafarskiego wracają akurat z treningu. To właśnie trener był pierwszą osobą, która podpisała się na zdjęciu. Przy okazji zapytałem się o której planowana jest kolacja, tak aby zebrać resztę autografów, w momencie gdy zawodnicy będą schodzili do restauracji.
Plan rzecz jasna wypalił, lecz międzyczasie zdążyłem jeszcze porozmawiać z kierownikiem zespołu, który powiedział mi jakich zawodników nie ma. Okazało się, że niestety niepodpisane zostaną zdjęcia Alena Ploja i Michała Efira, aczkolwiek na te ewentualność byłem przygotowany i miałem przy sobie zaadresowaną do mnie kopertę z naklejonym znaczkiem, w związku z czym "kiero" zgodził się wziąć ją razem ze zdjęciami w wiadomym celu.
Jak widzicie wróciły one do mnie całe i podpisane niebieskim markerem.

Muszę przyznać, że zespół z Bytowa ma interesującą kadrę jak na pierwsza ligę z zawodnikami o bardzo ciekawym CV. Michała Efira zapewne wszyscy znają z gry w barwach Legi. Michał Szromik jest zaś byłym bramkarzem Dundee United, a Alen Ploj ma już za sobą  występy w Mariborze, który nie tak dawno grał przecież w lidze Mistrzów. Nie mogę pominąć tutaj również Omara Monterde - byłego piłkarza Valencii. Z nim jak i z Michałem Szromkiem zrobiłem sobie nawet zdjęcia, co możecie zobaczyć klikając -----> tutaj.

Na wymianę wędruje portretowe zdjęcie Michała Efira.

11 komentarzy:

 1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2016/09/128-krzysztof-dzierma.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie gratuluję! ;) zapraszam do mnie na nowy post :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/09/47-halvor-egner-granerud.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! :)
  zapraszam na nowy wpis: http://autografymartynyautografy.blogspot.com/2016/09/51-frantisek-holik-akredytacja.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zwykle super :)
  Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :)
  I zapraszam ☺ http://ola-zbiera-autografy.blogspot.com/2016/09/96-cestmir-kozisek.html

  OdpowiedzUsuń