środa, 19 października 2016

Wisła Puławy

 Adam Piekutowski

 Andrzej Witan

Sylwester Patejuk

Dziś kolejna notka związana z pierwszą ligą. Tym razem przedstawię Wam autografy zawodników Wisły Puławy, których powinniście raczej znać z gry w ekstraklasie, ponieważ są to Sylwester Patejuk (ostatnio Śląsk Wrocław i Podbeskidzie) oraz Andrzej Witan (Termalica Bruk-Bet Nieciecza).
Oprócz nich udało mi się również zebrać podpis Adama Piekutowskiego - byłego bramkarza Wisły Kraków, a obecnie trenera zawodników na tejże właśnie pozycji.

W zakładce wymiana znajdziecie podpis Andrzeja Witana na takim samym zdjęciu.

Już nie długo na blogu ponownie zagoszczą obszerne notki z wypraw po autografy gdyż w tym tygodniu zbieram...aż cztery zespoły!
W czwartek będę w Rzeszowie, gdzie starał się będę podpisać zdjęcia Asseco Resovii Rzeszów i Lotosu Trefla Gdańsk, w piątek kolejna pierwszoligowa ekipa - Miedź Legnica, a w niedziele udam się do Kielc, by tam o podpisy prosić Mistrzów Niemiec w piłce ręcznej - Rhein -Neckar Lowen, którzy przyjadą na mecz Ligi Mistrzów z VIVE.

7 komentarzy:

 1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2016/10/141-iain-glen.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :) I zapraszam: http://ola-zbiera-autografy.blogspot.com/2016/10/211-212-marzena-kipiel-sztuka-i-renata.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję
  https://wsporcie.blogspot.com/2016/10/reprezentacja-liberlandu.html

  OdpowiedzUsuń
 4. gratulacje http://autografymacderer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń