czwartek, 19 stycznia 2017

Azoty Puławy

 Bartosz Jurecki

 Bartosz Jurecki

 Bartosz Jurecki

 Piotr Masłowski

 Robert Orzechowski

 Jan Sobol

 Adam Skrabania

 Kamil Śliwiński

 Paweł Grzelak

 Bartosz Kowalczyk

 Bartosz Kowalczyk

 Leos Petrovsky

 Michał Kubisztal

 Valentyn Koshovy

 Sebastian Zapora

Marcin Kurowski

Jak zapewne wiecie trwają Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej. 
Co prawda ligowe rozgrywki ruszą dopiero w lutym, lecz kluby PGNiG Superligi nie śpią i ostro przygotowują się do wznowienia sezonu.

Tak jest również w przypadku SPR Stali Mielec i Azotów Puławy, które przyjechały na sparingowy mecz do Mielca bez Przemka Krajewskiego, Krzysztofa Łyżwy, Rafała Przybylskiego, czy też Vadima Bogdanowa, którzy własnie przebywają na francuskim mundialu.

Mimo braków kadrowych znanych nazwisk w składzie puławian nie brakowało, więc postanowiłem podpisać kilka nie zdjęć. Co ciekawe nie zrobiłem tego na hali, a w restauracji gdzie po meczu udaliśmy się wspólnie oglądać spotkanie naszej reprezentacji z Japonią. 
Ciekawe było to doświadczenie biorąc pod uwagę, że Bartek Jurecki, Piotrek Masłowski, Patryk Kuchczyński czy Robert Orzechowski jeszcze nie tak dawno w biało-czerwonej koszulce z orłem na piersi znajdowali się po drugiej stronie ekranu.

W zakładce wymiana znajdziecie podpisy min. od Bartka Jureckiego, Piotrka Masłowskiego, Roberta Orzechowskiego, Patryka Kuchczyńskiego i Janka Sobola.

8 komentarzy:

  1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2017/01/167-agata-ozdoba.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję serdecznie. Mam prośbę, czy możesz dodać mojego bloga do ulubionych? Oczywiście się odwdzięczę ;) Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń