sobota, 29 kwietnia 2017

SPR Chrobry Głogów

 Arkadiusz Miszka

 Arkadiusz Miszka

 Damian Krzysztofik

 Damian Krzysztofik

 Damian Krzysztofik

 Adam Babicz

 Adam Babicz

 Mariusz Gujski

 Marek Świtała

 Dominik Płócienniczak

 Krzysztof Tylutki

 Kacper Pawłowski

 Kamil Sadowski

 Kamil Sadowski

 Mateusz Rydz

 Szymon Sićko

 Wiktor Kubała

 Michał Kapela

 Rafał Stachera

 Jarosław Cieślikowski

 Jarosław CieślikowskiChrobry Głogów to kolejna drużyna grająca w PGNiG Superlidze Piłkarzy Ręcznych, która padła moim łupem.

Głogowianie to dość solidny zespół, w związku z czym w ich szeregach spotkać można wielu klasowych graczy, w tym byłego, etatowego reprezentanta Polski Arkadiusza Miszkę. Godny uwagi jest również Szymon Sićko, który mimo młodego wieku jest w tym sezonie jednym z najlepszych w lidze na swojej pozycji, więc radzę zapamiętać to nazwisko.

W Chrobrym występuje kilku byłych zawodników "mojej" Stali Mielec, w tym wychowanek - Damian Krzysztofik, Adam Babicz i Grzegorz Sobut, który w sezonie 2010/2011 został królem strzelców i którego dwie koszulki widzicie na powyższych zdjęciach.
Nie dostałem ich jednak bezpośrednio od niego, lecz po odejściu Grześka zostały one w klubie, więc ktoś musiał je odziedziczyć. Padło na mnie, z czego jestem bardzo zadowolony, więc teraz pozostało mi je tylko podpisać, co jak widać udało się.

Na wymianę wędrują podpisy min. od Damiana Krzysztofika, Adama Babicza, Kamila Sadowskiego i trenera Jarosława Cieślikowskiego, więc zapraszam.

8 komentarzy: