sobota, 27 maja 2017

KSW

Jeśli czytacie te słowa w sobotę, czyli 27. maja, to zapewne domyślacie się, że nie przypadkowo bohaterami notki są zawodnicy KSW, gdyż właśnie dziś na Stadionie Narodowym odbędzie się już 39. gala najpopularniejszej w Polsce federacji mieszanych sztuk walki.

Za każdym razem, kilka tygodni przed galą organizowane jest spotkanie zawodników z kibicami i dziennikarzami, i jak zapewne zaczynacie się domyślać, to właśnie tam zostały zebrane powyższe podpisy, a na oficjalnych kartach w rozmiarze zeszytu podpisali się czołowi zawodnicy od lat występujący na KSW, czyli Borys Mańkowski oraz Mateusz Gamrot. Nie zabrakło również grafów od debiutantów: Roberta Burneiki znanego jako "Hardkorowy Koksu" oraz od Damiana Janikowskiego - brązowego medalisty w zapasach z Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Niestety autografów nie zebrałem sam, gdyż pochodzą one z wymiany, lecz niezmiernie się cieszę, że dołączyły one do mojej kolekcji, gdyż gale KSW oglądam odkąd pamiętam. Niestety ciągłość ta zakończyła się wraz z zakodowaniem ich przez stację ze słońcem w logo, a już dawno postanowiłem, że ani jedna złotówka z mojego portfela nie zasili budżetu stacji, która miała czelność zakodować nawet Mistrzostwa Świata w siatkówce rozgrywane w naszym kraju.

Polak to jednak istota sprytna i potrafi sobie poradzić nawet w tak trudnych sytuacjach... ;)

7 komentarzy:

 1. Gratulacje:) Zapraszam do mnie:
  http://autografysisi.blogspot.nl/2017/05/9-andreas-wank-plastron.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje !
  Zapraszam do siebie, u mnie Steven Gerrard !
  http://autografymateuszz90.blogspot.com/2017/05/253-stephen-gerrard.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Mega fajne grafy :) Gratuluję!
  http://krystiano96.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń