czwartek, 15 czerwca 2017

Igor Łasicki i Mariusz Stępiński / ME U-21

 Igor Łasicki

Mariusz Stępiński

Jak zapewne wiecie w piątek w naszym kraju startują Mistrzostwa Europy U-21, a nasza reprezentacja wśród wielu uznawana jest za jednego z faworytów i muszę przyznać, że takie nazwiska jak Drągowski, Bielik, Łasicki, Stępiński, Kapustka i Linetty robią wrażenie, a siła rażenia "Biało-Czerwonych" była by jeszcze większa, gdyby Napoli na udział w turnieju pozwoliło Arkadiuszowi Milikowi i Piotrkowi Zielińskiemu.

Rzecz jasna nie tylko podopieczni Marcina Dorny mogą pochwalić się graczami na najwyższym światowym poziomie, gdyż patrząc np. na reprezentację Hiszpanii można odnieść wrażenie, że wcale nie mamy do czynienia z tą młodzieżową, lecz pamiętajmy, że nazwiska nie grają.

Wracając jednak do autografów, to zostały one zdobyte przez mojego kolegę z Kielc, podczas jednego ze zgrupowań reprezentacji w tym właśnie mieście. Jak widzicie na matowych fotkach standardowych wymiarów podpisali się Igor Łasicki i Mariusz Stępiński, z czego niezmiernie się cieszę, gdyż są to bardzo dobrzy zawodnicy.

Mistrzostwa te są świetną okazją do "osobistego zbierania", co w naszym hobby jest chyba najlepsze, a jest na kogo polować, gdyż takich piłkarzy jak Denis Suarez, Marco Asensio, Gerard Deulofeu, Sandro Ramirez, Hector Bellerin, Gianluigi Donnarumma, Renato Sanches, czy Theo Hernandez chciałby mieć w swoim zespole chyba każdy trener. Ja niestety w okresie wakacyjnym mam inne obowiązki i plany, które kolidują z ME, lecz od września ponownie ostro ruszam  grafami zbieranymi osobiście, a "kolegom po fachu" życzę udanych łowów.

4 komentarze: