sobota, 5 sierpnia 2017

Radek Liszewski "Weekend"


Nie samym sportem żyje człowiek, więc i u mnie na blogu czasami pojawi się notka nie związana z piłką nożną, siatkówką, czy też inną dyscypliną, a dziś czas na jedną z nich!

Lidera zespołu "Weekend" - Radka Liszewskiego przedstawiać chyba nie muszę, gdyż takie utwory jak: "Ona Tańczy Dla Mnie", czy też "Jesteś Zajebista" zna zapewne każdy.

Nie tak dawno wybrałem się na koncert zespołu "Weekend" w moim mieście, lecz już przed jego rozpoczęciem wiedziałem, że nie mam na nim zamiaru "bić się" o autografy z ludźmi niczym o karpia w TESCO, tym bardziej, że ten czas wolałem poświecić znajomym, którzy byli tam wraz ze mną.Nie byłbym jednak sobą, gdybym odpuścił, więc kilka dni po koncercie, który na długo utkwi w mojej pamięci skontaktowałem się z samym Radkiem. Rezultat krótkiej rozmowy widzicie powyżej, gdyż zaledwie po kilku dniach w mojej skrzynce znalazła się koperta w której były dwie podpisane płyty oraz karta. Na wszystkim znajdowała się dedykacja i chyba nie muszę mówić, że przesyłka ta sprawiła mi wiele radości.

Dzięki Radek, jesteś zajebisty!

3 komentarze:

 1. Gratulacje !
  Zapraszam do siebie :
  http://autografymateuszz90.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję :)
  Zapraszam do mnie na nowy post
  http://autografyjr.blogspot.com/2017/08/karolina-gruszka.html

  OdpowiedzUsuń