wtorek, 5 września 2017

Azoty Puławy

 Daniel Waszkiewicz

 Daniel Waszkiewicz

 Daniel Waszkiewicz

 Zbigniew Markuszewski

 Krzysztof Łyżwa

 Krzysztof Łyżwa

 Wojciech Gumiński

 Wojciech Gumiński

 Mateusz Seroka

 Adam Skrabania

 Nikola Prce

 Witalij Titov

 Tomasz Kasprzak

 Marko Panić

 Marko Panić

Daniel Dupjachanec

Wystartował nowy sezon PGNiG Superligi, więc i na moim blogu po dłuższej przerwie czas na inauguracyjną notkę związaną z piłką ręczną.

Na pierwszy ogień idą  tegoroczni brązowi medaliści - Azoty Puławy.
Przed rozpoczęciem rozgrywek zespół przeszedł kadrowe trzęsienie ziemi, gdyż w biurach klubu coraz głośniej mówi się o tym, że brąz nieco się już znudził i czas na srebro, a tym samym rozdzielenie wielkiej dwójki z Kielc i Płocka.

Słowa te co najważniejsze nie są rzucane na wiatr, gdyż transfery jakich dokonano tylko potwierdzają "srebrne aspiracje".
Przykładem niech będzie powrót do Polski z ligi francuskiej Pawła Podsiadły. Z kraju słynącego z wieży Eiffla ściągnięto również Marko Panicia, który już w sparingach pokazał, że może być gwiazdą ligi. Dodajmy do tego jeszcze bramkarza Daniela Dupjachaneca grającego niedawno w Lidze Mistrzów oraz trójkę zawodników sprowadzonych z Legionowa. Są nimi jeden z najlepszych obrotowych w lidze - Tomasz Kasprzak, król strzelców ubiegłych rozgrywek - Witalij Titov oraz reprezentant kraju - Wojciech Gumiński.

Jak sami widzicie nazwiska i przeszłość tychże graczy robi wrażenie i możliwe, że jesteśmy świadkami kolejnej polskiej drużyny, która może nas godnie zaprezentować w europejskich pucharach. Co ważne w porównaniu do piłkarzy nożnych jest to naprawdę realne, gdyż ja tylko przypomnę, że w Champions Legue co roku występuje Wisła i VIVE, a na dodatek kielecki zespół nie tak dawno wygrał te elitarne rozgrywki. Tytułu niestety nie udało się obronić, lecz ruchy kadrowe jakie poczyniono przed nadchodzącym sezonem robią niesamowite wrażenie, więc kto wie. czy sukcesu nie uda się powtórzyć?

W zakładce wymiana znajdziecie kilka podpisów od zawodników Azotów, więc zapraszam!

Dodatkowo -----> tutaj zobaczycie kilka wspólnych fotografii z moją skromną osobą, więc również zachęcam do kliknięcia, choć zdecydowanie wolę, abyście jednak bardziej zainteresowali się wymianą :)

Do usłyszenia w kolejnej notce już w czwartek!

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Gratuluję :)
   Zapraszam do mnie na nowy post
   http://autografyjr.blogspot.com/2017/09/dawid-kwiatkowski.html

   Usuń
 2. Gratulacje
  pabloautographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję
  http://jamesautographs.blogspot.com/2017/09/331-chris-casper.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję podpisów! :D

  Miłosz z https://autografymilosza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń