piątek, 12 czerwca 2015

PGE Stal Mielec

 Paweł Noch

 Nebojsa Nikolić

 Nebojsa Nikolić

 Krzysiek Lipka

 Łukasz Janyst

 Michał Chodara

 Paweł Wilk

 Marek Szpera

 Rafał Gliński

 Marcin Basiak
Cześć. Dziś dosyć spora notka związana z piłką ręczną, a dokładniej z PGE Stalą Mielec, czyli klubem z mojego miasta, którego to jestem w pewnym sensie redaktorem (jeśli tak można to nazwać), gdyż prowadzę oficjalną stronę i fanpage na facebooku, dzięki czemu mam bliski kontakt z zespołem, a zebranie podpisów nie stanowi problemów.
Posiadam już autografy wszystkich zawodników, lecz te postanowiłem zebrać z różnych powodów jak np. koniec sezonu, lepsze zdjęcia lub niestety odejścia z klubu. Ten ostatni powód jest niestety przyczyną problemów finansowych i na opuszczenie szeregów "Czeczeńców" zdecydowali się: Paweł Noch, Marek Szpera, Rafał Glińśki i jeszcze kilku zawodników.
Przejdźmy jednak do opisu poszczególnych graczy, którzy podpisali się na zdjęciach:
Paweł Noch - znakomity trener, który od następnego sezonu poprowadzi Zagłębie Lubin.
Nebojsa Nikolić - bardzo doświadczony, urodzony w Serbii bramkarz, który grał między innymi w klubie Csurgói KK, gdzie jeszcze nie tak dawno występował Piotr Wyszomirski.
Krzysiek Lipka - kapitan i już chyba legenda klubu, brązowy medalista Mistrzostw Polski z 2012 roku właśnie ze Stalą!
Łukasz Janyst - skrzydłowy, jeden z czołowych strzelców zespołu.
Michał Chodara - skrzydłowy i reprezentant kraju, również w 2012 roku wywalczył brązowy medal w biało-niebieskich barwach.
Paweł Wilk - kolejny ze świetnych skrzydłowych i w dodatku wychowanek, który ma za sobą grę w reprezentacji, co zresztą widać na zdjęciu.
Marek Szpera - prawy rozgrywający, który również ma za sobą występy w kadrze, od następnego sezonu zawodnik MMTS-u Kwidzyn.
Rafał Gliński - kapitan, najbardziej utytułowany zawodnik w historii klubu, który z VIVE Targami Kielce trzykrotnie zdobywał Puchar kraju i dwukrotnie Mistrzostwo Polski, a ze Stalą w 2012 roku sięgnął po brąz. W 2009 roku w Chorwacji wywalczył brązowy medal Mistrzostw Świata z reprezentacją. Obecnie nadal jest powoływany do kadry. Niestety od następnego sezonu będzie zakładał już koszulkę Górnika Zabrze.
Marcin Basiak - skrzydłowy, brązowy medalista Mistrzostw Polski ze Stalą Mielec w 2012 roku.
Kamil Krieger - koszulkę tę możecie już zapewne kojarzyć, gdyż była opisywana na blogu. Wtedy jednak bez autografu, ponieważ przez cały sezon chodziłem w niej na mecze. Rozgrywki się skończyły, więc podpis musiał się na niej znaleźć!

Kilka autografów tych właśnie zawodników znajdziecie w zakładce "Wymiana", więc zapraszam.

10 komentarzy: