środa, 17 lutego 2016

Georg Grozer


Nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby tego siatkarza.
Na ostatnim turnieju kwalifikacyjnym do RIO demolował on reprezentację Polski min. swoimi piekielnie mocnymi serwami, lecz i tak zwycięską ręką wyszli z tego biało-czerwoni.

Mowa tu oczywiście o żywej legendzie reprezentacji Niemiec - Georgu Grozerze, który jest brązowym medalistą Mistrzostw Świata. Ma na swoim koncie również wygraną w Lidze Europejskiej, a do najważniejszych klubowych sukcesów bez wątpienia może zaliczyć wygranie Ligi Mistrzów oraz Klubowych Mistrzostw Świata.

Jak zapewne wiecie jest to były zawodnik Asseco Resovii. Po odejściu z Polski występował w Rosji, Katarze, a obecnie gra w Korei, więc wyraźnie widać, że 32-latek postanowił tytuły przełożyć już na pieniądze i zacząć zarabiać na spokojną emeryturę, w czym te egzotyczne kraje mu na pewno pomogą.

Podpis złożony jest na zdjęciu 10x15cm, które jest dosyć niewyraźne, lecz tak zależało mi na tym autografie, że to na co tak bardzo zawsze zwracam uwagę zeszło na drugi plan przy tej właśnie wymianie.

Co do Resovii, to jak już wspominałem we wcześniejszych notkach wybieram się w najbliższym czasie na ich trening zebrać oczywiście autografy. Od poniedziałku mam ferie, więc jeszcze trzeba zdać egzamin zawodowy w tym tygodniu (takie życie w trzeciej klasie technikum) i można wyruszać do Rzeszowa, gdzie mam 40 minut drogi, a mimo to nigdy nie byłem na meczu obecnego Mistrza Polski, wstyd...

12 komentarzy:

 1. Gratuluję :)
  http://autografy-dawida123.blogspot.com/2016/01/57-asier-illarramendi.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje , to jeden z moich ulubionych siatkarzy!

  Zapraszam do mnie : http://meandsportstars.blogspot.com/ .

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2016/02/16-aleksandra-szwed_17.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje ;)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/02/relacja-z-pucharu-kontynentalnego-w.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję :)
  http://ski-jumping-polska.blogspot.com/2016/02/akredytacja-krzysztofa-leji.html

  OdpowiedzUsuń
 6. michalpajak.blogspot.com GRATULACJĘ

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń