poniedziałek, 9 maja 2016

Azoty Puławy

 Ryszard Skutnik

 Jan Sobol

 Jan Sobol

 Patryk Kuchczyński

 Robert Orzechowski

 Rafał Przybylski

 Rafał Przybylski

 Przemysław Krajewski

 Przemysław Krajewski

 Piotr Masłowski

Piotr Masłowski

Kilkanaście dni temu doszło do wielkiej sensacji w PGNiG Pucharze Polski, kiedy to PGE Stal Mielec wyeliminowała w ćwierćfinale wielkiego faworyta i brązowego medalistę Mistrzostw Polski, czyli Azoty Puławy.
Po meczu radości ze strony gospodarzy nie było końca, gdyż po 45 latach Stal ponownie awansowała do Final Four PP!

Wracając jednak do autografów, to całe szczęście zdobyłem je przed meczem, gdyż po jego zakończeniu puławianie nie wyglądali na zbyt skorych do ich rozdawania. Zawodnicy byli niesamowicie zdołowani, a ich obecny trener, a dawniej szkoleniowiec Stali nie przyszedł nawet na konferencję podsumowując to niezbyt miłymi słowami przy wyjściu z hali.

Przed pierwszym gwizdkiem z podpisaniem zdjęć nie było jednak problemu, gdyż Azoty były pewne wygranej, a na twarzach brązowych medalistów nie było widać niepewności związanej z wynikiem.


Na fotkach podpisali się:
Ryszard Skutnik - były reprezentant kraju, a obecnie trener, który w poprzednim sezonie objął drużynę Azotów i wywalczył z nią brąz Mistrzostw Polski. W 2012 roku ten sam sukces odniósł ze Stalą Mielec.

Jan Sobol - były zawodnik tak uznanych marek jak: Tatran Presov, Montpellier, czy Vardar Skopje. W reprezentacji Czech rozegrał 101 spotkań i zdobył 274 bramki.

Patryk Kuchczyński - były zawodnik VIVE Targów Kielce, gdzie grał 9 lat. Przez ten czas trzykrotnie zostawał Mistrzem Polski oraz sześć razy zdobywał Puchar Polski. W reprezentacji gra od 2002 roku i dotychczas na swoim koncie ma brąz oraz srebro Mistrzostw Świata.

Robert Orzechowski - od 2010 roku reprezentuje biało-czerwone barwy w których wystąpił 70 razy i zdobył 106 bramek. Jest brązowym medalistom Mistrzostw Świata z Kataru.

Rafał Przybylski - w reprezentacji od 2013 roku. Jest w pewnym sensie pechowcem, gdyż zawsze zostaje powoływany na zgrupowania przed wielkimi imprezami na które w końcu nie jedzie.

Przemysław Krajewski - za rok zostanie zawodnikiem Orlen Wisły Płock. W reprezentacji gra od 2012 roku i wystąpił w niej 49 razy zdobywając 72 bramki. Jest brązowym medalistom Mistrzostw Świata z Kataru.

Piotr Masłowski - były zawodnik Orlen Wisły Płock. W reprezentacji od 2013 roku. Biało-czerwoną koszulkę zakładał 27 razy i rzucił w niej 19 bramek. Brązowy medalista Mistrzostw Świata z Kataru.

Na wymianę wędrują poszczególne zdjęcia wszystkich przedstawionych wyżej zawodników, jak i te które wcześniej miałem już w swojej kolekcji, więc zapraszam do zakładki wymiana.

8 komentarzy: