piątek, 2 września 2016

Tatran Presov

 Rastislav Trtik

 Jakub Hrstka

 Jakub Hrstka

 Oliver Rabek

 Radovan Pekar

 Milos Sarpataky

 Alexey Peskov

 Igor Chupryna

 Vadym Brazhnyk

 Patrik Humenansky

 Leon Vućko

 Martin Kriż

 Stefan Janković

 Roman Tsarapkin

Roman Tsarapkin

Jak co roku pod koniec sierpnia w Mielcu organizowany jest Memoriał im. Antoniego Weryńskiego, gdzie miejscowa Stal Mielec ku pamięci zmarłego prezesa klubu gości jako gospodarz drużyny z Polski, jak i zza granicy.
W tym roku obsada była jednak wyjątkowo mocna, gdyż na Podkarpacie przyjechał Górnik Zabrze (notka --> tutaj), ZTR Zaporoże - Wicemistrz Ukrainy i uczestnik Pucharu EHF oraz Tatran Presov - Mistrz Słowacji i uczestnik Ligi Mistrzów.
Dziś w roli głównej zawodnicy właśnie tego ostatniego klubu.


Już kiedyś, gdy Tatran zjawił się w Mielcu miałem okazję zebrać kilka podpisów, które możecie zobaczyć klikając -----> tutaj.
Od tego momentu ich skład jednak diametralnie się zmienił, więc trzeba było uzupełnić kolekcję, na co miałem dwa dni, gdyż właśnie tyle trwał turniej, wygrany zresztą przez Tatran, co nie było niespodzianką.


Wracając jednak do autografów, to bez problemu udało mi się podpisać wszystkie zdjęcia, z wyjątkiem tego na którym widniał Martin Kriż, gdyż on do Mielca nie przyjechał. 
Jak się okazało nie było to nic straconego, gdyż Mistrzowie Słowacji zaprosili nas do siebie na rewanż, który miał się odbyć tydzień później, a jako, że w klubie pełnię pewne funkcje również i mnie przypadła "wycieczka" do naszych południowych sąsiadów.


Tak oto po kilku dniach to my wystąpiliśmy w roli gości, a ja już nie mogłem się doczekać, aby po hali VIVE Tauronu Kielce zobaczyć kolejną na której rozgrywane są mecze najlepszych drużyn naszego kontynentu w elitarnej Lidze Mistrzów.


Cel zebrania podpisu wcześniej wymienionego zawodnika zrealizowałem bardzo szybko, gdyż zaledwie kilka minut po wejściu do środka znalazł się on obok mnie pod szatniami, więc łatwo poszło.
Po tych jakże "owocnych łowach" pozostało już tylko jedno...iść za muzyką, która powinna doprowadzić mnie do parkietu. Tak też się stało i muszę przyznać, że powierzchnia boiska wraz z trybunami nie jest duża, biorąc pod uwagę inne hale (np. Kielce), aczkolwiek dzięki charakterystycznym wysokim trybunom, które są bardzo blisko boiska w presovksiej hali może zasiąść aż 5 000 widzów.


Co do meczu, to ku zdziwieniu wielu Stal nie dała się zdominować o wiele bardziej utytułowanemu rywalowi i do końca walczyła o korzystny wynik, aczkolwiek to już jest historia, gdyż na początku września rusza przecież liga, która zapewne obfitować będzie w wiele podpisów.

11 komentarzy:

 1. Super! Gratuluję serdecznie :)
  http://ski-jumping-polska.blogspot.com/2016/09/akredytacja-frantiska-holika.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i super wspomnienia z meczu na pewno na długo pozostaną! ;) zapraszam na nowy post :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/09/46-richard-freitag_3.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Hejka !! Super autograf , gratuluję serdecznie !! :* Zapraszam do mnie na bloga !

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje!
  http://autografymartynyautografy.blogspot.com/2016/09/i-letni-mistrz-odzi-czyli-wywiad-z_3.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2016/09/126-brigitte-bardot.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Hejka!
  Gratuluję serdecznie :)
  Zapraszam też przy okazji na swój nowy blog: https://oczami-skokomaniaczki.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że w wolnej chwili wpadniesz :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń