wtorek, 21 marca 2017

Olimpia Grudziądz

 Kamil Kurowski

 Marcin Smoliński

 Karol Angielski

 Adam Banasiak

 Matic Zitko

 Daniel Feruga

 Damian Ciechanowski

 Damian Michalik

 Lukas Klemenz

 Patryk Królczyk

 Jakub Wrąbel

 Jakub Wrąbel

 Andrzej Bledzewski

Jacek Paszulewicz

Kilkanaście dni temu rozgrywki wznowiła 1. liga, czyli tuż po ekstraklasie najbardziej renomowane i szanowane rozgrywki na świecie.
Ja również przebudziłem się z zimowego marazmu, lecz jak zapewne wiecie nie próżnowałem, regularnie wzbogacając swoją kolekcję o osobiście zbierane autografy siatkarzy oraz piłkarzy ręcznych.

Tym razem "na pierwszy ogień" poszła drużyna Olimpii Grudziądz.
Jako "typowy Janusz", i tym razem moim celem byli tylko zawodnicy z przeszłością grający w ekstraklasie lub w innych, ciekawych zagranicznych klubach. 
Bez wątpienia jednak największą gwiazdą Olimpii jest Karol Angielski. Starsi kibice zapewne kojarzyć też będą z występów w Legi Warszawa Marcina Smolińskiego, lecz godny uwagi jest również Jakub Wrąbel - regularnie powoływany przez trenera Marcina Dornę do reprezentacji U-21.

Grudziądz jest spory kawałek drogi oddalony od Mielca, więc byłem pewien, że zespół zakwateruje się w hotelu. Ja postanowiłem zjawić się na miejscu jak zawsze, tuż przed wyjazdem drużyny na mecz.


Po przybyciu pod hotel byłem pewien, że trafiłem pod właściwy adres, gdyż na parkingu stał zielono-biały autobus, który z pewnością lata świetności ma już za sobą... Nie przyszedłem tutaj jednak, aby rozwodzić się nad cudem holenderskiej techniki (właśnie z tego kraju wywodzi się firma "BOVA", której to marki jest autobus) w związku z czym od razu wszedłem do środka.
Na zawodników nie przyszło mi czekać zbyt długo, lecz pierwszym który zszedł na dół był trener. Potem poszło już z górki, a ja mogłem w pełni usatysfakcjonowany oficjalnie uznać zbieranie 1. ligi w drugiej części sezonu za rozpoczęte.

Kolejną ekipą jaka przyjedzie do Mielca to Wigry Suwałki. Ja jednak cały weekend spędzę poza domem, ponieważ jadę ze "swoją" Stalą na mecz PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych do Szczecina, więc nie będzie dane mi pozbierać podpisów od podopiecznych Dominika Nowaka, lecz nie ma co rozpaczać, gdyż przede mną jeszcze takie zespoły jak lider tabeli - Chojniczanka Chojnice, plasujące się na trzeciej pozycji GKS Katowice oraz Bodbeskidzie Bielsko-Biała.

14 komentarzy:

 1. Graty ;)
  https://autografykuby1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratki ! ;)
  http://jackautographspl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratki, zapraszam na nowy post: http://autografyzuzy.blogspot.com/2017/03/10-thomas-hofer-plastron.html ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję. Zapraszam do mnie na nowy post: http://autografyjr.blogspot.com/2017/03/soundngrace.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje!
  http://davidautographs.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Najpierw kilkunastolatek,teraz to .Hahahaah nie wytrzymuje kiedy zaczniesz zbierac rezerwy Huraganu Wolomin ???
  Bez pozdrowien od ekipy ;)
  Beka z was gimbokolekcjonerzy z wiosek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zbierałem zawodników którzy w przeszłości grali w ekstraklasie, więc coś już w życiu osiągnęli, w porównaniu do ciebie, gdzie potrafisz tylko komentować i to z anonima bo nie masz odwagi się ujawnić :) ale jak to mówią, kozak w necie, piz*a w świcie. :) zamiast wtrącać się kto kogo zbiera lepiej rusz tyłek i sam idź coś zbierz, no chyba że ty czekasz aż od ciebie ktoś autograf będzie brał :) i powiem ci że jest to bardzo możliwe, lecz jak trzeba będzie podpisać jakieś papiery potwierdzające twoją głupotę :)

   Usuń