środa, 28 czerwca 2017

Lech PoznańNicki Bille Nielsen

To już kolejna notka z zawodnikami Lecha Poznań na moim blogu i myślę, że nie nie ma sensu abym po raz kolejny powtarzał, iż "Kolejorz" to moja ulubiona drużyna w Esktrakalsie...sic! Jednak znów się powtórzyłem - wybaczcie.

Wracając jednak do autografów, to jak sami widzicie nie są one z jednego sezonu, i tak oto podpisy Miłosza Mleczko, Macieja Wilusza i Abdula Tetteha złożone są na najnowszych kartach, zaś grafy od Ivana Djurdjevicia, Mateusza Możdżenia i Jacka Kiełba sygnowane są również na oficjalnych kartach, lecz z sezonu 2010/2011. Ciekawostką jest fakt, że są one niewiele większe od kart "Panini."

Ostatni autograf pochodzi od Nickiego Bille Nielsena, czyli zawodnika, który miał odpowiadać w Lechu za strzelanie goli, lecz jak narazie na początkowych jakże optymistycznych założeniach się skończyło...

Wszystkie powyższe autografy pochodzą z wymiany i z ich pozyskania niezmiernie się cieszę, ponieważ pierwsze trzy to jedyne karty z tego sezonu jakich mi brakuje do całego kompletu, zaś kolejne to już w pewnym sensie "antyki", które zawsze są u mnie mile widziane.
A graf Bille? Oczywiście, że również cenny, gdyż patrząc na jego formę w Lechu śmiało można stwierdzić, że przy Bułgarskiej może już nie zagościć zbyt długo...no chyba, że w drużynie rezerw. 


W tym sezonie miałem okazję osobiście zbierać autografy od zawodników poznańskiego Lecha, więc jeśli ktoś chciałby przeczytać o tym kilka słów, to zapraszam do klikania -----> tutaj.

7 komentarzy:

 1. Gratuluję!
  http://jamesautographs.blogspot.com/2017/06/280-seydou-doumbia.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2017/06/212-bohdan-azuka.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję!
  http://jamesautographs.blogspot.com/2017/06/281-franciszek-smuda.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje i zapraszam do mnie. Dopiero zaczynam. http://dawidautographs.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń