poniedziałek, 19 września 2016

Wisła Płock

 Seweryn Kiełpin i Dimitar Iliev

 Dimitar Iliev

 Przemysław Szymiński

 Damian Byrtek

 Maciej Kostrzewa

 Jose Kante

 Jose Kante

 Dominik Furman

 Dominik Furman

 Dominik Furman

 Dominik Furman

 Maksymilian Rogalski

Arkadiusz Reca

Ostatnimi czasy na moim blogu dużo jest notek związanych z byłymi zawodnikami grającymi w ekstraklasie, ponieważ regularnie uczęszczam na mecze 1. ligi.

Tym razem jednak nie o byłych, a obecnych piłkarzach występujących w najlepszej lidze świata.
To za sprawą Wisły Płock, która przyjechała jakiś czas temu do Mielca rozegrać mecz Pucharu Polski.
Niestety awans chciała wywalczyć jak najmniejszym nakładem sił, w związku z czym na Podkarpaciu nie zjawiło się wielu czołowych zawodników. Pomijam już fakt, że odbiło im się to czkawką, gdyż promocję do kolejnej rundy wywalczyła Stal Mielec, aczkolwiek dla mnie najważniejsze były oczywiście autografy.
Zdjęcia podpisał mi każdy kto tylko na omawiany mecz przyjechał, co już opisywałem w notce, którą możecie przeczytać klikając -----> tutaj.

Powiem jednak szczerze, że byłem przygotowany na taką sytuację, w związku z czym musiałem się "wkupić" w łaski kierownika drużyny.
Jak się okazało był on bardzo miły, więc zapytałem czy nie mógłby wziąć moich niepodpisanych fotek do Płocka, aby zawodnicy których brakuje złożyli na nich swoje podpisy.
Pan Piotrek zgodził się bez wahania czego oczywiście oczekiwałem, więc pozostało mi tylko wyciągnąć przygotowaną w domu kopertę zwrotną z moim adresem oraz naklejonym znaczkiem i włożyć do niej zdjęcia.
Jak widzicie powyżej mój plan powiódł się w 100% z czego niezmiernie się cieszę.

Na wymianę wędrują dwie fotki Dominika Furmana.

8 komentarzy: